Всього коментарів: 20, Всього записів: 24
Subscribe via feed.
Follow us on twitter

31 жовтня – Вибори міського голови в Рівному

Posted by admin on 08.10.2010 – 15:48

Мабуть, мало хто пам’ятає, що місцеві вибори мали відбутись ще навесні цього року. Проте дату було змінено за ініціативою Партії Регіонів. Очевидно, потрібно було розставити «своїх» людей, та спробувати задіяти так званий адмінресурс – спробу нечесного впливу на результати виборів.

Як би там не було, вибори відбудуться, і це станеться 31 жовтня. Головним претендентом на посаду міського голови залишається Володимир Хомко, похинтути якого майже неможливо. На заздрість своїм ворогам, він не тільки не втратив рейтинг, а ще й подвоїв його – за даними одного опитування, пана Володимира готові пітримати на виборах подад 60% населення. А його найближчі конкуренти не піднімаються вище п’яти відсотків.

Також Хомко вже визначився з партією, від якої піде на голосування. А обрав він, як не дивно, партію «Всеукраїнський Патріотичний Союз». Як він каже, «є така партія». Свій вибір пояснює гарною назвою цієї організації – мабуть, таким чином хоче висміяти продажних чиновників. Але є й інша сторона – тепер пан Хомко фактично безпартійний, і тому не буде перебувати під жорстким контролем партій-гігантів.

А що сказати про конкурентів? Сказати майже нічого. Василя Червонія вже немає. Світлана Богатирчук-Кривко свою кандидатуру висувати не буде. А Віктор Матчук має інші плани. Залишився Юрій Ширко, в якого рейтинг значно нижчий. Про інших кандидатів мені навіть не відомо.

А на закінчення пропоную переглянути це комічне відео, яке, можливо, хоч трохи зачепить рейтинг пана Хомка та завадить його монополії на виборах.

Отже, «Прибульці захоплять Рівне»:
http://liverivne.awardspace.info/wp-content/uploads/2010/09/Chomco.flv

Tags: , ,
На цей запис у категорії “Новини, Політика” відповіли 2 рази.
Якщо вам сподобався цей запис, то я буду радий коли ви підпишитесь на мій RSS Feed.

2 Відповіді

  1. 1. dumanow сказав:

    Я не понимаю просто кому нужны такие выборы

  2. 2. Олег сказав:

    Выберут очередную гниду и ниче не изменится!

Post a reply