Всього коментарів: 20, Всього записів: 24
Subscribe via feed.
Follow us on twitter

Політична ситуація

Posted by admin on 12.08.2010 – 11:12

Був я ось недавно на Луцькому форумі, знайшов тему «До чого призведуть вибори». Доволі цікаво зараз читати про настрої людей перед виборами. Хіба не кожен раз повторюється цикл: агітація і сподівання що уряд нарешті щось буде робити та розчарування після виборів? Так ось що я думаю взагалі про вибори, про «політичну» а насправді застійну ситуацію в країні.

Я думаю що гірше уже нікуди, зараз кожен сам за себе, і ще більше роз’єднати поняття Українців та громадян України навряд чи кому буде під силу. Як не важко, але я все більше схиляюсь до думки, що велика частина нашого населення просто нездатна жити у демократичних умовах, і поступово деградує. Що до нашого теперішнього уряду, а саме президента, то .. я його поважав більше, коли він не брався говорити українською, а тепер сміюсь, та й він, напевно, теж потішається над своїми «промовами». Говорять не вмієш – не берись. Але ще є причина його поважати – він пройшов шлях від звичайного «пахана» до президента, можливо й не зовсім чесно, як дехто заявляє, але й на таке не кожен відважиться. У кожного свій метод заробити гроші. А оскільки у нас демократія (дехто буде сперечатись, тож скажу що принаймні офіційно демократія), а не «добровільно»-тоталітарний режим, то потреба у недоречному патріотизмі і показовій демонстрації самопожертви заради країни відпадає, оскільки все тримається на особистій вигоді, а не колективній, а саме грошах, зарплаті та інших винагородах. Я бачу що поточний президент уже збагнув це, на відміну від його попередника, і повною мірою використовує свої уповноваження. Я вважаю, що майбутнє кожного громадянина залежить тільки від нього особисто, і ніхто не збирається йому допомагати, на що він міг сподіватись у радянські часи, і до чого, мабуть, вже звик. Шляхів покращити своє становище є досить багато – хоча б подивіться скільки зараз політиків, і задайте питання звідки «взяли» депутатів у раду. У кожного своє майбутнє, як і має бути у демократичній державі, і ніхто не порадить вам щось конкретне – все потрібно вирішувати самому, а не чекати допомоги «зверху». «Хто знає де шукати, у кожній шафі знаходить скелет».

Tags: ,
На цей запис у категорії “Політика” відповіли 2 рази.
Якщо вам сподобався цей запис, то я буду радий коли ви підпишитесь на мій RSS Feed.

2 Відповіді

  1. 1. vasya сказав:

    «зараз кожен сам за себе», це сама правильна фраза
    З.І.: Важкувато читати відстань між рядками маленька.

  2. 2. admin сказав:

    Дякую за пост. Кожен сам за себе – я думаю один з основних постулатів демократії, тобто особиста ініціатива. Проблема у тому що не можна когось примусити відповідати за своє життя, за 60 років «режиму» люди звикли, що їм вказують що робити, а коли їм дають свободу – кажуть що всі їхні біди через уряд.

    П.С. Добре, щось придумаю з шрифтом/виводом.

Post a reply