Всього коментарів: 20, Всього записів: 24
Subscribe via feed.
Follow us on twitter

Вітаю з Днем Незалежності!

Posted by admin on 26.08.2010 – 19:10

Прохання далі не читати тим, хто не розуміє чорного гумору.
Рівненщина святкує Незалежність України!
Ось які ми отримали подарунки:

До Дня Незалежності правоохоронці, які ще недавно були під впливом масового психозу та шукали Чупакабру, повернули батькам трьох загублених дітей. Оскільки таке явище у нас стається рідко, то виникає питання – а чи не правоохоронці їх і викрали?:)

У Рівненській області під вантажний потяг потрапив 19-річний юнак. Це сталося 24 серпня, близько 0:20 на 132 км залізничного перегону Озеряни-Здолбунів.

24 серпня через отруєння грибами у стані середньої важкості до Рівненської обласної дитячої лікарні потрапила сім’я із Рівного.

24 серпня у місті Острог внаслідок необережності при при курінні загорівся матрац. Займання стало причиною отруєння чадним газом безробітного Миколи, 1965 року народження. О 17 годині чоловіка доставили до реанімаційного відділення районної лікарні у стані середньої важкості.

Цього ж дня, 24 серпня, із важкими опіками до травматологічного відділення Сарненської районної лікарні потрапив ще один Микола, 1987 року народження. Через необережне поводження з вогнем під час спалювання сміття у лісі чоловік отримав опіки ІІ ступеня.

І, спеціально до Дня Незалежності МНС підготувало нам ще один подарунок: 24 серпня було «виявлено» тіла п’ятьох утоплеників, аж у чотирьох районах: Сарненьскому, Костопільському, Дубровицькому, та у місті Кузнецовськ.

П’ятниця, 13? Чи, скоріше, п’яниця 13? Сайт Live Rivne та адміністрація сердечно вітає вас з Днем Незалежності та бажає всім залишитись живими на День Міста, а ще – гарного настрою!

Tags: , , , , ,
На цей запис у категорії “Новини, Розваги, Різне” ще ніхто не відповів.
Якщо вам сподобався цей запис, то я буду радий коли ви підпишитесь на мій RSS Feed.

Post a reply