Всього коментарів: 20, Всього записів: 24
Subscribe via feed.
Follow us on twitter

Західна Брама

Posted by admin on 22.08.2010 – 21:59

Так названо план розвитку та розширення можливостей Рівненської області, який був складений зусиллями ОДА. Багато Рівнян помітили швидку розбудову міста, наповнення його новими торгівельнимитта розважальними центрами, розвиток малого бізнесу. Тож влада вирішила внести свій вклад – задіяти торгівельний та туристичний потенціал області.
Як голосно це не звучить, але наше місто хочуть з часом перетворити у «ділову столицю Західної України», організувати та зробити традиційним міжнародний бізнес форум. Також, оскільки область лежить на перехресті міжнародних автошляхів, вважають доцільним створення поблизу Рівного регіональної торгової точки, яка б знаходилася неподалік аеропорту, авто- та залізничного вокзалів.
Багато зусиль планують прикласти до заду до приведення у належий вигляд історичних пам’яток, якими наша місцевість аж ніяк не обділена. Складаються проекти по облаштуванню нових туристичних маршрутів Рівненщиною та створення сприятливих умов для інвестицій у реставрацію і догляд за історичними пам’ятками. Цим наша влада сподівається змінити ставлення до нашого міста як до провінційного та невиразного туристичного об’єкту.

Заступник голови ОДА Олексій Губанов запропонував створити у Рівному етнопарк під назвою «Україна в мініатюрі» – постійно діючий комплекс із музеями, макетами пам’ятних та історичних місць і замків України, містечком народних умільців. Зацікавити туристів, на думку посадовців, можуть і Рівненський зоопарк, заповідник «Поле Берестецької битви», Тараканівський форт, замки в Острозі та Дубному.

Tags: , , , ,
На цей запис у категорії “Різне” ще ніхто не відповів.
Якщо вам сподобався цей запис, то я буду радий коли ви підпишитесь на мій RSS Feed.

Post a reply